Yay Grand Otel

Güneydoğunun diller ve dinler diyarı Mardin'in haklı gururu, Yay Grand Otel, 21. Yüzyılın modern mimarisini ve Güneydoğunun konukseverliğini yaşatacağımız 4 yıldızlı YAY GRAND OTEL sizleri Mardin in mistik havasını solumaya davet ediyor.


Bireysel ve Kurumsal organizasyonlarda tüm gereksinimleri karşılayabilecek en yüksek teknik donanıma sahip salonlar ile kusursuz etkinliklerinize ev sahipliği yapmaktan onur duyar.

Otelimiz sizlerin rahatı düşünülerek hazırlanmış Kral Dairesi, Junior Suit oda, Suit oda, Aile Odası ve Standart oda olmak üzere 289 oda kapasitesi ile misafirlerine ev sahipliği yapıyor.

ODALARDA : Telefon,Banyo,Klima,Uydu yayını, Saç kurutma makinesi, digital kasa, 24 saat oda servisi ve özel jakuzili odalarıyla 4 yıldızlı konforun tüm detaylarını içermektedir. Tüm Bunlar "odanızda evininizin rahatlığını" hissedebilmeniz için düzenlendi.

Toplam 1800 kişi kapasiteli 4 ayrı toplantı salonu olmak üzere Reyhani Balo Salonu - 800 kişilik hizmet vermektedir. Firdevs Restoran - 500 Kişilik hizmet vermektedir, Reyhani Kahvaltı Salonu- 250 kişilik hizmet vermektedir. Kasimiye Toplantı Salonu 250 Kişilik hizmet vermektedir.

289Oda
4Toplantı
Salonu
700Yatak Kapasitesi

Otel Hakkında

1. Evinizin Konforu
Her detayı beklentilerinizin ötesinde tasarlanan odalarıyla Yay Grand Otel’de ayrıcalığı hissedin.Her bir oda kendine özel balkonunda otel havuzunun ve Mardin’in panaromik şehir manzarasının eşsiz güzelliğini sunar. Her şey "odanızda evinizin rahatlığını" hissedebilmeniz için özenle tasarlandı.
2. Ayrıcalıklar
Otelimizdeki aquapark ve olimpik yüzme havuz doğu bölgesinin ilklerindendir. Siz de ailenizle otelimizde harika vakitler geçirebilirsiniz.
3. Açık Büfe Kahvaltı
Her sabah yöresel ürünlerle hazırlanan zengin açık büfe kahvaltı ile güne enerjik başlayın.
4. Güleryüz ve Samimi Hizmet
Otelimizde olmazsa olmaz standardımız güleryüz ve eksiksiz, samimi hizmettir. Tüm konuklarımıza, günün her saati her mevsim bu hizmetin devam etmesi önceliğimizdir.

Sosyal İmkanlar

Otel Genel Özellikleri

ArabicEnglishTurkish